Abonament w Nju Mobile nigdy nie będzie kosztował więcej niż 57 zł, a na tę cenę składa się 29 zł za połączenia do wszystkich sieci komórkowych, a także na telefony stacjonarne, 9 zł za smsy i mmsy oraz 19 zł za korzystanie z Internetu. Powyższy koszt możemy jednak znacznie obniżyć, aktywując usługę „Jeden na wszystko”.

Dzięki temu miesięczny koszt abonamentu w Nju Mobile wyniesie nas tylko 39 zł. W ramach tej kwoty otrzymujemy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nielimitowane smsy i mmsy oraz oczywiście nielimitowany transfer danych do 2 GB. Przy czym, jeśli w danym miesiącu nie korzystamy z którejś z powyższych możliwości, nasz rachunek adekwatnie ulega zmniejszeniu.

Artykuł powstał w opracowaniu o dane znajdujące się na nieoficjalnym blogu Nju Mobile. Artykuł jest obiektywny i nie zawiera lokowania produktu.

Aktywacja usługi jest bardzo prosta- wystarczy wysłać sms, zadzwonić do biura obsługi lub też zalogować się do swojego konta na stronie Nju Mobile i tam wybrać włączenie interesującej nas usługi. Można również wybrać opcję „Jeden na wszystko” podczas składania wniosku o nowy numer w abonamencie.