pierścionek zaręczynowyPierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości, oddania i chęci spędzenia razem reszty życia. Warto zatem, aby ten symbol był idealnie trafiony w gust przyszłej żony. Pierścionek wcale nie musi być drogi, bo przecież najważniejszy jest gest i to pytanie, które towarzyszy wręczaniu podarunku. Nie ma żadnej reguły, jeśli chodzi o cenę pierścionka zaręczynowego.

Wszystko zależy od zasobności męskiego portfela. Wiadomo, że jeśli zaręczyny mają być dla kobiety totalną niespodzianką, to nie można jej tak po prostu zapytać, jakie pierścionki jej się podobają. Mężczyzna musi wtedy zdać się na własny gust. Naprawdę piękne i wartościowe pierścionki, ze szlachetnymi kamieniami itd., mogą kosztować nawet po kilkanaście tysięcy złotych.

Taka cena może jednak przyprawić o zawał. Zatem na przyjemny dla oka pierścionek wydamy już nawet 200 zł, ale honor niektórych może nie pozwalać na zakup tak taniej błyskotki na tę wyjątkową okazję. Przedział cenowy jest ogromny, jednak pierścionek do maksymalnie 1 500 zł z pewnością wystarczy i zadowoli wybrankę serca.