Ciekawe

Blog – praca na pełen etat!

Zarabianie na własnym blogu czy witrynie internetowej nie jest już dzisiaj niczym nowym. Wiele osób poświęca się temu w stu procentach i odnosi spektakularne sukcesy! Chcąc stworzyć własnego bloga czy stronę internetową warto poświęcić temu zagadnieniu nieco czasu – z pewnością w przyszłości nasz entuzjazm i dokładność w tym temacie zaowocują.

WordPress – doskonały sposób na to, aby zacząć blogować!

Wśród licznych platform do blogowania WordPress jest dzisiaj zdecydowanie najpopularniejszą. Dostępność, łatwość w kreowaniu oraz prostota użytkowania sprawiają, że prowadzenie bloga na WordPressie to czysta przyjemność. Z czasem, kiedy uda nam się zgromadzić szerokie grono odbiorców, warto będzie wybrać hosting WordPress, aby nasz blog mógł poradzić sobie z dużą liczbą gości. Jaki hosting wybrać?

Cechy dobrego hostingu

Czym kierować się wybierając hosting? Istnieje kilka istotnych aspektów, które z pewnością będą miały wpływ na poprawne funkcjonowanie naszego bloga. Jedną z najważniejszych jest oczywiście transfer – jest to ilość danych pobieranych przez użytkowników podczas przeglądania strony. Jeśli na naszej witrynie znajduje się wiele zdjęć czy filmów pamiętajmy o wyższym transferze podczas wyboru hostingu. Istotny jest limit powierzchni dyskowej – to również ma związek z ilością filmów i zdjęć na stronie. Obecnie najniższy limit wynosi 1GB. Decydując się na konkretną usługę hostingową zorientujmy się jaki jest współczynnik uptime – to czas bezawaryjnego działania wyrażony w procentach. Zakłada się, że powinien on wynosić nie mniej niż 99%. Wielu specjalistów mówi też o stanie technicznym serwerów oraz szybkości łącza jaki oferują. Dostawca usługi hostingowej powinien zapewnić również bezpieczeństwo naszych danych – mowa tu głównie o wycieku danych oraz atakach hakerów.

 

 

 

root_810
the authorroot_810
https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ Hoker do kuchni z oparciem