Ciekawe

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu dla większej pewności

Każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny musi być objęty podstawowym ubezpieczeniem. Kierowcy drogich samochodów, osoby niemające garażu i wszyscy ci, którzy chcą czuć się pewnie niezależnie od okoliczności, poszerzają podstawowe ubezpieczenie samochodu o polisę AC i assistance. W jakich sytuacjach chroni ubezpieczenie? Jaki jest koszt polis? Sprawdź!

Ubezpieczenie samochodu AC – przezorny zawsze ubezpieczony

AC, czyli autocasco, to dobrowolna polisa obejmująca pojazd kompleksową ochroną w nieprzewidzianych sytuacjach. Ubezpieczenie samochodu pozwala na otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia samochodu na skutek zdarzeń losowych, aktów wandalizmu czy działania sił natury. AC chroni nie osoby,  a  mienie. Maska nie wytrzymała kolizji z dzikim zwierzęciem? Przednia szyba pękła podczas intensywnej burzy? A może na skutek aktu wandalizmu musisz oddać auto do lakiernika? Dzięki ubezpieczeniu zaoszczędzisz niemałą kwotę!

Podobnie jak OC, umowa zawierana jest na rok. Na wysokość składki wpływa wiele czynników, począwszy od zakresu umowy, poprzez wiek i doświadczenie kierowcy, model, markę, pojemność silnika, przebieg i moc samochodu, na miejscu zamieszkania właściciela auta kończąc.

Assistance dla większej pewności

Kolejną popularną polisą zapewniającą kierowcom wsparcie w trudnych sytuacjach jest assistance. Dobrowolna polisa zapewnia szybką, przede wszystkim techniczną pomoc. Pęknięta opona uniemożliwia Ci powrót do domu z odległego miejsca? Potrzebujesz lawety? A może zabrakło Ci benzyny w długiej trasie? Dzięki assistance żadna sytuacja nie wyprowadzi Cię z równowagi.

 

 

root_810
the authorroot_810
https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ zobacz