Dom i Wnętrze

Nowoczesny zestaw technorattanowy

Nowoczesne meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wykorzystywanych – klientów przekonuje nie tylko ich innowacyjny design, ale i atrakcyjne ceny. Jaki zestaw technorattanowy wykorzystać w naszym ogrodzie czy na tarasie? Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych i jak zabezpieczać je na okres jesieni i zimy?

Zestaw technorattanowy kawowy

Na balkonach i niewielkich tarasach warto wykorzystać zestaw technorattanowy składający się z kilku elementów. Zestawy kawowe to najczęściej 2-3 wygodne fotele oraz niewielki stolik kawowy. Taki komplet w zupełności wystarczy, kiedy będziemy chcieli podać podwieczorek czy też napić się kawy w promieniach porannego słońca. Zestaw technorattanowy tego typu zachwyci nas funkcjonalnością – meble kawowe możemy wykorzystywać również na werandach, często spotkamy je również w kawiarniach czy w ogródkach restauracyjnych. Dysponując obszernym tarasem czy ogrodem warto wybrać zestaw technorattanowy składający się z takich elementów jak sofa narożna, fotele wiszące czy leżanki ogrodowe. Takie meble pozwolą na skuteczny relaks na świeżym powietrzu oraz zaproszenie do wypoczynku naszych bliskich.

Meble technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo – taka konstrukcja sprawia, że stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i rdzą. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, która posiada nieporowatą strukturę i nie chłonie brudu. Szeroka gama kolorystyczna technorattanu sprawia, że możliwe jest wybranie materiału dopasowanego do naszych potrzeb.

Jak chronić zestaw technorattanowy?

Na czas jesieni i zimy warto dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo naszych mebli ogrodowych. W przypadku kolekcji technorattanowych wybierzmy dedykowane pokrowce ogrodowe, które pozwolą na zabezpieczenie przed osiadającym kurzem czy brudem. Pokrowce tworzone są z tkanin pozwalających na swobodną wymianę powietrza, przez co na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć.

root_810
the authorroot_810