Ciekawe

Program komputerowy dla architektów

Architektura to jedna z takich dziedzin, która w dzisiejszych czasach prężnie się rozwija. Obecnie można zaobserwować, że istnieje bardzo duży popyt na usługi osób specjalizujących się w tej dziedzinie.

Kurs Revit od podstaw

Aby wykonywać pracę architekta budynków lub wnętrz potrzebna będzie wiedza. Lata spędzone na studiach na pewno nie pójdą na marne. Tam będzie można poznać m.in. historię sztuki, która ze wszystkimi elementami omówiona jest na wykładach. Oprócz tego przyda się także znajomość programów komputerowych, które w znaczny sposób ułatwiają w dzisiejszy sposób pracę architektów. Takim programem na pewno jest Revit, umożliwiający tworzenie jeszcze lepszych i bardziej skoordynowanych projektów skupionych na modelu. Kurs Revit dostępny jest dla wszystkich osób, którzy doskonale czują się w tematach związanych z architekturą.

Szkolenie w przystępnej formie

Tego rodzaju szkolenie oferowane jest m.in.online. Pozwala to na ogromną oszczędność czasu. Kurs pozwalający na poznanie tego programu od podstaw umożliwia: poznanie interfejsu programu (m.in. przeglądarka projektu, palety narzędziowe), omówienie środowiska programu (m.in. formaty plików revitowych), założenie struktury wyjściowej projektu (m.in. założenie siatki osi – wprowadzenie modyfikacji parametrycznych, wprowadzenie otworów, modyfikacje, tworzenie własnych stylów), zakładanie stropów, stropodachów i dachów, wprowadzenie do zestawień i wizualizacji (m.in. ustawienie kamer, koordynacja widoku z kamery) oraz tworzenie dokumentacji technicznej. 

 

root_810
the authorroot_810
https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ zobacz https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/