Ciekawe

Przecinarka plazmowa – wysoka jakość cięcia, kompaktowa budowa i przyjazne oprogramowanie. Poznaj zalety maszyny plazmowej marki Stigal!

Przecinarka plazmowa czy laserowa? Z tym pytaniem mogą mierzyć się warsztaty ślusarskie lub zakłady produkcyjne różnego rodzaju. Wycinarki laserowe gwarantują wysoką jakość pracy, ale koszt zakupu jednej maszyny waha się między 1 200 000 a 2 300 000 złotych. Już za 20% tej kwoty jesteśmy w stanie nabyć przecinarkę plazmową Dynamic X-PRO. Oznacza to, że to oszczędność w kwocie około miliona złotych, a dostajemy lepszą jakość, parametry i możliwości, które w dużej mierze odciążą laser. Zainwestuj racjonalnie i dowiedz się więcej o technice cięcia plazmowego.

Cięcie metalu przecinarką plazmową CNC nowej generacji. Sprawdź, ile zyskasz przy tej inwestycji

Cięcie plazmowe należy do jednej z najpopularniejszych technik cięcia metalu. Zachowuje ono precyzyjne cięcie dowolnego kształtu przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Przecinarka plazmowa Stigal wykorzystuje wyjątkowe możliwości plazmy. Jak już o plazmie mowa, nazywana jest jako czwarty stopień skupienia materii. W swojej strukturze przypomina gaz, który przewodzi prąd elektryczny. Do poprawnego działania systemu plazmowego konieczne jest zasilanie elektryczne i gaz. Za sprawą wykorzystania łuku elektrycznego uzyskuje się strumień plazmy, który uzyskuje temperaturę od 10 000 do 30 000 K. 

Przecinarki plazmowo-gazowe DYNAMIC. Zmieszczą się w każdej hali produkcyjnej

Przecinarka plazmowa CNC to rozwiązania techniczne i systemy, które przyczyniają się do dynamiki i szybkości maszyny. Seria Dynamic przecinarek kompaktowych, posiada intuicyjne i przyjazne oprogramowanie, które pozwoli na produkcję od razu po wdrożeniu. Maksymalna grubość cięcia materiału to 50mm. Wybierając urządzenie Dynamic zyskujesz zwiększenie wydajności produkcji, dynamikę procesu cięcia, krótszy czas wykonania wyrobu gotowego i przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Zapoznaj się z ofertą Stigal i poznaj nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego. 

root_810
the authorroot_810
https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/