Zdrowie i Uroda

Modelowanie ciała – na jakie zabiegi warto się zdecydować?

Droga do wymarzonej sylwetki w wielu przypadkach jest długa i wyboista. Jeśli masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, których trudno jest pozbyć się z pomocą diety i ćwiczeń, weź pod uwagę skorzystanie z procedur z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Celem zabiegów modelowania ciała nie jest odchudzanie, ale wyszczuplanie sylwetki i ujędrnianie skóry. Wielopłaszczyznowe działanie może zaowocować szybszymi i bardziej wyraźnymi efektami.

Modelowanie ciała – pozwól sobie pomóc

Nie ma nic wstydliwego w korzystaniu z zabiegów modelowania ciała, zwłaszcza gdy inne metody zawodzą. Oczywiście, jak podkreślają specjaliści z Kliniki Estell Forest, decydując się na profesjonalną pomoc, nie należy rezygnować z własnych starań. Zabiegi medycyny estetycznej przynoszą najlepsze efekty, gdy idą w parze ze zdrowym i aktywnym trybem życia. Nowoczesne technologie pomagają w redukcji takich niedoskonałości, jak cellulit, miejscowa otyłość czy wiotkość skóry. Z zabiegów modelowania ciała może skorzystać każdy, kto pragnie nadać swojej sylwetce zgrabniejsze kształty. Eksperci zaznaczają jednak, że procedury te nie są przeznaczone dla osób otyłych. Zaleca się redukcję masy ciała przed rozpoczęciem modelowania ciała w gabinecie medycyny estetycznej.

Zabiegi modelowania ciała polecane przez ekspertów

Drenaż limfatyczny z masażem próżniowym

Drenaż limfatyczny poprawia krążenie chłonki, dzięki czemu doskonale detoksykuje oraz wspomaga redukcję obrzęków. Połączenie tego zabiegu z masażem próżniowym pozwoliło na stworzenie skutecznej terapii antycellulitowej i ujędrniającej. Poprawia napięcie skóry, przywraca jej jędrność, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na intensywnym masażu za pomocą specjalnego masażera wyposażonego w ruchome rolki. Procedura trwa od 30 do 60 minut i należy ją powtarzać w serii 12-16 zabiegów.

Zabieg ujędrniający falą radiową

Energia fal radiowych równomiernie i głęboko podgrzewa skórę, stymulując produkcję nowego kolagenu oraz wywołując skurcze już istniejących włókien kolagenowych. Zabieg ujędrniający z wykorzystaniem skoncentrowanej fali radiowej pozwala na redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cellulitu, wymodelowanie sylwetki i obkurczenie wiotkiej skóry. Efekty można zauważyć już po jednym zabiegu, ale dla jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie 4-6 sesji.

Modelowanie ciała falą akustyczną

Fale akustyczne charakteryzują się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia. Dzięki temu wnikają w ciało i działają na kilku płaszczyznach: przyspieszają przepływ limfy w naczyniach chłonnych, rozbijają komórki tłuszczowe oraz rozbijają tkankę włóknistą, tworzącą cellulit. Wykorzystanie fal akustycznych pozwala na redukcję nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie ciała, a tym samym – wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Jak dobrać zabieg modelowania ciała?

Jeśli zastanawiasz się, jaki zabieg modelowania ciała będzie dla Ciebie najlepszy, wybierz się do kliniki medycyny estetycznej na profesjonalną konsultację, podczas której kosmetolog zbada Twoje ciało i pozna oczekiwania względem terapii oraz jej efektów. Czasem okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie kilku procedur w ramach jednej terapii.

Zabiegi z zakresu modelowania sylwetki najlepiej jest wykonać u sprawdzonych specjalistów. Wejdź na stronę www.findbeauty.expert.com i zapoznaj się z listą zaufanych klinik medycyny estetycznej.

root_810
the authorroot_810
https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/ zobacz https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/