Biznes

Kryptowaluty roku 2022

Blockchain development pokazuje, że rynek kryptowalut będzie miał do pokazania jeszcze sporo dobrego. Ot, chociażby nowe coiny, które być może okażą się warte uwagi. Na razie jednak technologia blockchain doprowadziła do pojawienia się już przynajmniej kilkunastu ciekawych propozycji, jakie zasługują na uwagę, jeżeli chodzi o inwestycje na rynku kryptowalut.

Ethereum

Tak, każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że główny prym wiedzie BTC i dużo się o tym mówi. Dlatego też biorąc pod uwagę blockchain software development, jaki pozwala na oferowanie takich usług, jak blockchain application development, warto spojrzeć na inny coiny.

W tym na Ethereum. Wśród zalet tej waluty można wymienić m.in. to, że jest ona niezależna od rządów. Do tego jest to ten rodzaj platformy, która jest zdecentralizowany. Można więc być pewnym tego, że nie stoi za tym żadna firma ani człowiek. Nikt nie musi odczuwać na sobie kontroli. Decydując się na handel Ethereum można zachować pełną anonimowość w transakcjach. Warto również zdać sobie sprawę, że dzięki temu smart kontrakty mogą być używane na różnych poziomach. Co jest ważne – ETH dostępna jest dla wszystkich. Nie ma żadnych ograniczeń pod tym względem. Jednak należy również dodać to, że cena ETH uzależniona jest od sukcesu platformy. Wadą tego jest również to, że aktualizacje na ETH wprowadzone są z opóźnieniem. Ma to wpływ na to, czas realizacji transakcji, jak również ich koszt.

Monero

Blockchain development może zaskakiwać. Każda blockchain development company, np. 10Clouds, dba o to, aby konsumenci mogli otrzymywać coś, co będzie spełniać ich potrzeby. 

I tak w połowie roku 2014 roku pojawiło się Monero (XMR). Minęło osiem lat i już dzisiaj można stwierdzić, że jest to jedna z najpopularniejszych walut, która na szczęście jest w stanie zapewnić pełną anonimowość inwestorom. Chroniona jest również prywatność, dzięki czemu klienci mogą czuć się zdecydowanie pewniej podczas zawierania poszczególnych transakcji. Monero zasłużyło na tyle zaufania, że skupia wokół siebie także ludzi, jacy są odpowiedzialni za stworzenie innych kryptowalut. XMR nie podlega żadnej jurysdykcji, a na dodatek można nimi płacić za poszczególne transakcje. Niestety, ale są takie osoby, które wykorzystują tą walutę do załatwiania nielegalnych interesów. Sprzyja temu zachowanie pełnej anonimowości. Kolejna wadą jest to, że zawieranie tranakcji przy użyciu Monero jest skomplikowane. Przez to pamięć jest mocniej zajęta.

 

root_810
the authorroot_810
zobacz zobacz https://beesafe.pl/porady/wyposazenie-po-vin/