Zdrowie i Uroda

Torby papierowe na zakupy od SlowPack – wygodnie i ekologicznie

Nikogo nie dziwi już widok papierowej torby z zakupami. Plastikowe reklamówki, bardzo popularne jeszcze niedawno, odchodzą do lamusa. Wiele sklepów wycofało je ze sprzedaży i oferuje klientom tylko torby wielokrotnego użytku lub torby papierowe. I bardzo dobrze! Ogranicza to produkcję szkodliwych plastikowych odpadów i podsuwa konsumentom ekologiczne alternatywy. Poznaj ofertę naszego sklepu ekologicznego i znajdź papierowe produkty, które będą Ci najbardziej pasowały.

Wygodne torby papierowe

Torby papierowe na zakupy od Slowpack to produkty eko powstałe w wyniku procesu recyklingu. Nasze produkty nadają się do bezpiecznej utylizacji i nie mają żadnego negatywnego wpływu na środowisko. Nadaje się również  do wielokrotnego użytku, a co za tym idzie, produkcja odpadów zdecydowanie się zmniejsza. W naszej ofercie dostępne są wygodne torby papierowe z uchwytem, które idealnie nadają się na zakupy –  od pakowania wyrobów piekarniczych i cukierniczych, poprzez produkty spożywcze, chemiczne, kosmetyczne i gospodarcze. Dobrze sprawdzą też jako opakowania do jedzenia podawanego na wynos w restauracjach, barach, food truckach czy różnych formach kateringu.

Papierowe opakowania na jedzenie

Dla lokalów gastronomicznych świetnym rozwiązaniem będą opakowania papierowe na wynos. Podczas wysyłki jedzenia lub podczas imprez plenerowych występuje problem z zapakowaniem jedzenia. W ofercie sklepu ekologicznego znajdziesz między innymi: tacki, kubki kartoniki, boxy, kartoniki transportowe, pudełka na ciasta i inne. Wszystkie te produkty wytworzone zostały z najwyższej jakości papieru lub papieru i mączki kukurydzianej, czyli biodegradowalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną, dzięki czemu jedzenie pozostanie ciepłe podczas transportu i nie straci swoich właściwości. Polecamy wszystkie papierowe produkty z hurtowni SlowPack– całą ofertę znajdziesz na stronie: https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Opakowania-ekologiczne-cateringowe_Opakowania-papierowe-252.html.

 

root_810
the authorroot_810
https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/